Kategoria: Szkolenia VBA Warszawa

Szkolenia VBA w Warszawie są podzielone na pięć kursów w zależności od poziomu zaawansowania. Szkolenie Visual Basic for Applications od podstaw zapoznaje kursantów z językiem, począwszy od nagrywania a potem samodzielnego pisania pierwszych makr w Excelu. Uczymy jak posługiwać się pętlami i warunkami. Kurs VBA dla analityków poszerza wiadomości na temat zmiennych, modelu obiektowego, języka SQL i jego zastosowania w makrach Excel. Na szkoleniach średnio zaawansowanych poznajemy tablice, kolekcje i makra do wysyłania e-maili. Podczas szkoleń zaawansowanych programujemy własne klasy i korzystamy z bibliotek zewnętrznych. Dzięki szkoleniu VBA Access automatyzujemy pracę z tabelami, raportami językiem SQL i formularzami. Kursy VBA Visual Basic for Applications prowadzimy w Warszawie ale także okolicach Warszawy a więc w miejscowościach Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Lublin, Mińsk Mazowiecki, Mszczonów, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Płock, Pruszków, Puławy, Radom, Siedlce, Sochaczew, Szydłowiec, Warszawa, Wyszków, Żyrardów i innych.

sap scripting

VBA i SAP Scripting od podstaw

Naucz się w prosty sposób automatyzować pracę w SAPie. Twórz skrypty, łącz SAPa i Excela. Automatyzuj procesy z użyciem SAP scripting i makr VBA.

szkolenia VBA Access

Szkolenie VBA Access

Naucz się korzystać z VBA, zarządzaj tabelą, rekordem, formularzem i recordsetem. Pobieraj wartości z plików Excel, TXT i CSV jedną linią kodu, automatyzuj zapytania SQL, wysyłaj automatyczne powiadomienia mailowe…