Kategoria: Szkolenia VBA Kraków

Szkolenia VBA w Krakowie podzieliliśmy na pięć oddzielnych kursów w zależności od stopnia zaawansowania. Szkolenie Visual Basic for Applications od podstaw wprowadza kursantów w świat nagrywania i programowania pierwszych makr w Excelu. Uczy posługiwania się pętlami i warunkami. Kurs VBA dla analityków dodaje wiedzę o zmiennych, modelu obiektowym, języku SQL i jego zastosowaniu w makrach Excela. Na szkoleniach średnio zaawansowanych kursanci poznają tablice, kolekcje i makra do wysyłania e-maili. W trakcie szkoleń zaawansowanych programujemy własne klasy i korzystamy z bibliotek zewnętrznych. Dzięki szkoleniu VBA Access automatyzujemy pracę z tabelami, raportami językiem SQL i formularzami. Kursy VBA Visual Basic for Applications odbywają się w mieście Kraków ale także okolicach Krakowa a więc miejscowościach Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dębica, Gorlice, Jarosław, Jasło, Kielce, Kraków, Krosno, Limanowa, Łańcut, Miechów, Mielec, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Przemyśl, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Sucha Beskidzka, Tarnobrzeg, Tarnów, Wadowice, Wieliczka Zakopane i innych.

sap scripting

VBA i SAP Scripting od podstaw

Naucz się w prosty sposób automatyzować pracę w SAPie. Twórz skrypty, łącz SAPa i Excela. Automatyzuj procesy z użyciem SAP scripting i makr VBA.

szkolenia VBA Access

Szkolenie VBA Access

Naucz się korzystać z VBA, zarządzaj tabelą, rekordem, formularzem i recordsetem. Pobieraj wartości z plików Excel, TXT i CSV jedną linią kodu, automatyzuj zapytania SQL, wysyłaj automatyczne powiadomienia mailowe…