Kategoria: Szkolenia Access Katowice

Szkolenia Access Katowice organizujemy na poziomie podstawowym a także jako kursy zaawansowane. Zajęcia odbywają się w Katowicach i okolicach Katowic.

Na kursie podstawowym dowiesz się jak obsługiwać Accessa, poruszać się po jego interfejsie i wydajnie obsługiwać bazę danych w codziennych zastosowaniach. Na szkoleniu MS Access dla zaawansowanych zgłębisz tajniki tworzenia raportów i formularzy a także poznasz język SQL w Accessie.

Oprócz standardowych zajęć, realizujemy też szkolenia zamknięte, czyli u Klienta. Program takiego szkolenia oraz jego termin jest zawsze dopasowywany do potrzeb grupy. Trener wraz z całym potrzebnym sprzętem (laptopy, projektor) może przyjechać do dowolnej wskazanej lokalizacji na przykład do miejscowości: Będzin, Bytom, Chorzów, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Lubliniec, Mysłowice, Myszków, Racibórz, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Zawiercie, Żory i innych.

szkolenia VBA Access

Szkolenie VBA Access

Naucz się korzystać z VBA, zarządzaj tabelą, rekordem, formularzem i recordsetem. Pobieraj wartości z plików Excel, TXT i CSV jedną linią kodu, automatyzuj zapytania SQL, wysyłaj automatyczne powiadomienia mailowe…