Kategoria: Szkolenia VBA Katowice

Szkolenia VBA w Katowicach podzieliliśmy na pięć oddzielnych kursów w zależności od stopnia zaawansowania. Szkolenie Visual Basic for Applications od podstaw wprowadza kursantów w świat nagrywania i programowania pierwszych makr w Excelu. Uczy posługiwania się pętlami i warunkami. Kurs VBA dla analityków dodaje wiedzę o zmiennych, modelu obiektowym, języku SQL i jego zastosowaniu w makrach Excela. Na szkoleniach średnio zaawansowanych kursanci poznają tablice, kolekcje i makra do wysyłania e-maili. W trakcie szkoleń zaawansowanych programujemy własne klasy i korzystamy z bibliotek zewnętrznych. Dzięki szkoleniu VBA Access automatyzujemy pracę z tabelami, raportami językiem SQL i formularzami. Kursy VBA Visual Basic for Applications odbywają się w mieście Katowice ale także okolicach Katowic a więc miejscowościach Będzin, Bytom, Chorzów, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Lubliniec, Mysłowice, Myszków, Racibórz, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Zawiercie, Żory i innych.

sap scripting

VBA i SAP Scripting od podstaw

Naucz się w prosty sposób automatyzować pracę w SAPie. Twórz skrypty, łącz SAPa i Excela. Automatyzuj procesy z użyciem SAP scripting i makr VBA.

szkolenia VBA Access

Szkolenie VBA Access

Naucz się korzystać z VBA, zarządzaj tabelą, rekordem, formularzem i recordsetem. Pobieraj wartości z plików Excel, TXT i CSV jedną linią kodu, automatyzuj zapytania SQL, wysyłaj automatyczne powiadomienia mailowe…