Kategoria: Szkolenia programowanie Gdańsk

Szkolenia z programowania Gdańsk uczą kluczowej umiejętności poszukiwanej na rynku pracy IT. Programowanie jest rozwiązywaniem problemów, automatyzowaniem pracy, nauką logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Nasze kursy związane z programowaniem w Gdańsku obejmują najpopularniejsze języki programowania czyli: Java, Python, SQL, PL/SQL i VBA (Visual Basic for Applications), z którego korzystają na co dzień miliony użytkowników pakietu Microsoft Office. Dołącz do grona specjalistów i naucz się programować z naszą pomocą.

 

Szkolenia z programowania realizujemy nie tylko na terenie Gdańska, możemy też przyjechać w dowolne miejsce np. do miasta: Bydgoszcz, Elbląg, Gdynia, Grudziądz, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Olsztyn, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Toruń, Wejherowo, Włocławek i innych.

sap scripting

VBA i SAP Scripting od podstaw

Naucz się w prosty sposób automatyzować pracę w SAPie. Twórz skrypty, łącz SAPa i Excela. Automatyzuj procesy z użyciem SAP scripting i makr VBA.